Search API OpenSearch (2.2.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Search
ps: لټون

en: Password
ps: پټ توری

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Standard
ps: معياري
