Search API OpenSearch (2.3.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Search
hr: Pretraga

en: Password
hr: Lozinka

en: Synonyms
hr: Sinonimi

en: Advanced
hr: Napredno

en: Standard
hr: Standardno
