Search API OpenSearch (2.3.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Search
az: Axtarış

en: Password
az: Parol

en: Advanced
az: Əlavə

en: Standard
az: Standart

en: Date range
az: Tarix aralığı
