Search API OpenSearch (2.3.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Search
eu: Bilatu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Synonyms
eu: Sinonimoak

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Standard
eu: Estandar

en: Secret Key
eu: Giltza Sekretua
