Search API OpenSearch (2.3.1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Search
hi: खोज

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Synonyms
hi: समानार्थी

en: Advanced
hi: विकसित

en: Standard
hi: मानक

en: Date range
hi: तारीख सीमा

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
hi: %type: @message in %function (लाइन %line का %file)।
