Search API OpenSearch (2.3.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Standard
my: စံ
