Search API OpenSearch (2.3.1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Search
sv: Sök

en: Password
sv: Lösenord

en: Synonyms
sv: Synonymer

en: Advanced
sv: Utökad

en: Object
sv: Objekt

en: Date range
sv: Intervall för datum

en: Secret Key
sv: Hemlig nyckel

en: Access Key
sv: Åtkomstnyckel

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
sv: %type: @message i %function (rad %line av %file).
