Search API OpenSearch (2.4.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Search
gu: શોધ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Synonyms
gu: સમાનાર્થી

en: Standard
gu: પ્રમાણભૂત
