Search API OpenSearch (2.4.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Password
sk: Heslo

en: Synonyms
sk: Synonymá

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Standard
sk: Štandardná
