Search API OpenSearch (2.4.2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Search
be: Пошук

en: Password
be: Пароль

en: Synonyms
be: Сінонімы

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Standard
be: Стандарт

en: Date range
be: Дыяпазон даты

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
be: %type: @message у %function (радок %line of %file).
