Search API OpenSearch (2.4.2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Search
he: חיפוש

en: Password
he: סיסמה

en: Synonyms
he: שמות נרדפים

en: Advanced
he: מתקדם

en: Object
he: אובייקט

en: Standard
he: רגיל

en: Date range
he: טווח תאריכים
