Search API opensolr (2.1.1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Add
eu: Gehitu

en: Upload
eu: Igo

en: Email
eu: Eposta

en: Files
eu: Fitxategiak

en: here
eu: hemen

en: IP Address
eu: IP Helbidea

en: Show
eu: Erakutsi

en: Secret key
eu: Giltza sekretua

en: IP address
eu: IP helbideak

en: -- Select --
eu: -- Aukeratu --
