Search API opensolr (2.2.0) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Upload
bn: আপলোড

en: Email
bn: ইমেইল

en: IP Address
bn: আইপি ঠিকানা

en: Show
bn: দেখাও

en: IP address
bn: IP ঠিকানা
