Search API opensolr (2.2.1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Remove
af: Verwyder

en: Search
af: Soek

en: Password
af: Wagwoord

en: Country
af: Land

en: Settings
af: Verstellings

en: Add
af: Voeg by

en: Upload
af: Oplaai

en: Show
af: Vertoon

en: Identifier
af: Identifiseerder
