Search API opensolr (2.2.1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Remove
cs: Odstranit

en: Search
cs: Hledat

en: Password
cs: Heslo

en: Country
cs: Země

en: Settings
cs: Nastavení

en: Add
cs: Přidat

en: Upload
cs: Nahrát

en: Email
cs: E-mail

en: Files
cs: Soubory

en: here
cs: zde

en: Start
cs: Začátek

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: IP Address
cs: IP adresa

en: Show
cs: Ukázat

en: Identifier
cs: Identifikátor

en: IP address
cs: IP adresa
