Search API opensolr (2.2.1) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Search
is: Leit

en: Password
is: Lykilorð

en: Country
is: Land

en: Settings
is: Stillingar

en: Add
is: Bæta við

en: Region
is: Svæði

en: Upload
is: Hlaða upp

en: Email
is: Netfang

en: Files
is: Skrár

en: Getting started
is: Fyrstu skrefin

en: Start
is: Hefst

en: IP Address
is: IP vistfang

en: Show
is: Sýna

en: Identifier
is: Aðgreinir

en: IP address
is: IP vistfang

en: -- Select --
is: -- Velja --
