Search API opensolr (2.2.1) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Remove
ja: 削除

en: Search
ja: 検索

en: Password
ja: パスワード

en: Country
ja: 国

en: Settings
ja: 設定

en: Add
ja: 追加

en: Region
ja: リージョン

en: Upload
ja: アップロード

en: Email
ja: メール

en: Files
ja: ファイル

en: Getting started
ja: はじめに

en: here
ja: こちら

en: Start
ja: 開始

en: Provider
ja: プロバイダー

en: IP Address
ja: IPアドレス

en: Show
ja: 表示

en: Secret key
ja: シークレットキー

en: Identifier
ja: 識別子

en: IP address
ja: IPアドレス

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ja: 引数の %error_operation を処理中にエラーが発生しました: @arguments

en: -- Select --
ja: -- 選択 --
