Search API opensolr (2.2.1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Remove
nn: Fjern

en: Search
nn: Søk

en: Password
nn: Passord

en: Country
nn: Land

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Upload
nn: Last opp

en: here
nn: her

en: Start
nn: Byrjar
