Search API opensolr (2.2.1) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Remove
fa: حذف

en: Search
fa: جستجو

en: Password
fa: رمز

en: Country
fa: کشور

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Add
fa: افزودن

en: Region
fa: ناحیه

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: IP Address
fa: آدرس IP

en: Show
fa: نمایش

en: Identifier
fa: هویت

en: IP address
fa: آدرس IP
