Search API opensolr (2.2.1) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Remove
uk: Вилучити

en: Search
uk: Пошук

en: Password
uk: Пароль

en: Country
uk: Країна

en: Settings
uk: Налаштування

en: Add
uk: Додати

en: Region
uk: Область

en: Upload
uk: Викласти

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Files
uk: Файли

en: Getting started
uk: Перед початком

en: here
uk: тут

en: Start
uk: Початок

en: Provider
uk: Постачальник

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: Show
uk: Показати

en: Secret key
uk: Секретний ключ

en: Test connection
uk: Перевірити з'єднання

en: Identifier
uk: Ідентифікатор

en: IP address
uk: IP-адреса

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
uk: Помилка під час виконання операції %error_operation з аргументами: @arguments

en: Search API
uk: API Пошуку

en: -- Select --
uk: -- Виберіть --
