Search API opensolr (2.2.1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Username
ur: اسم صارف

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Search
ur: تلاش

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Country
ur: ملک

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Add
ur: شامل کریں

en: Region
ur: علاقہ

en: Email
ur: ای میل

en: Provider
ur: سہولت کار
