Search API opensolr (2.2.2) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Remove
am: አስወግድ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Search
am: ፈልግ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Region
am: ክልል

en: Email
am: ኢሜይል

en: Provider
am: አቅራቢ
