Search API opensolr (2.2.2) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Next
cy: Nesaf

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Remove
cy: Symud

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Search
cy: Chwilio

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Country
cy: Gwlad

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Region
cy: Rhanbarth

en: Upload
cy: Llwytho i fyny

en: Files
cy: Ffeiliau

en: Start
cy: Dechrau

en: IP Address
cy: Cyfeiriad IP
