Search API opensolr (2.2.2) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: Show
dz: སྟོན།
