Search API opensolr (2.2.2) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Register
et: Registreeru

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Remove
et: Eemalda

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Search
et: Otsing

en: Password
et: Parool

en: Country
et: Riik

en: Settings
et: Seaded

en: Back
et: Tagasi

en: Add
et: Lisa

en: Region
et: Regioon

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Email
et: E-kiri

en: Files
et: Failid

en: here
et: siin

en: Start
et: Algus

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Show
et: Näita

en: Identifier
et: Identifikaator

en: IP address
et: IP-aadress

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
et: Ilmnes viga %error_operation töötlemisel argumentidega @arguments

en: -- Select --
et: -- Vali --
