Search API opensolr (2.2.2) - en to fil translation catalogue (14 entries)

en: Next
fil: Susunod

en: Register
fil: Magrehistro

en: Username
fil: Bansag

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Search
fil: Hanapin

en: Password
fil: Hudyat

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Back
fil: Bumalik

en: Add
fil: Idagdag

en: Files
fil: Mga talaksan

en: IP Address
fil: Tirahang IP

en: IP address
fil: Tirahang IP
