Search API opensolr (2.2.2) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Remove
ga: Bain

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Country
ga: Tír

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: Email
ga: Seoladh R-phost
