Search API opensolr (2.2.2) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Next
gu: આગળ

en: Register
gu: નોંધણી

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Remove
gu: લોપ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Search
gu: શોધ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો

en: IP address
gu: IP સરનામું
