Search API opensolr (2.2.2) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: Register
hr: Registriraj se

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Remove
hr: Ukloni

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Search
hr: Pretraga

en: Password
hr: Lozinka

en: Country
hr: Država

en: Settings
hr: Postavke

en: Back
hr: Natrag

en: Add
hr: Dodaj

en: Region
hr: Regija

en: Upload
hr: Otpremi

en: Email
hr: E-pošta

en: Files
hr: Datoteke

en: here
hr: ovdje

en: Start
hr: Početak

en: Provider
hr: Pružatelj

en: IP Address
hr: IP adresa

en: Show
hr: Prikaži

en: IP address
hr: IP adresa
