Search API opensolr (2.2.2) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Next
hu: Következő

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Search
hu: Keresés

en: Password
hu: Jelszó

en: Country
hu: Ország

en: Settings
hu: Beállítások

en: Back
hu: Vissza

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Region
hu: Régió

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Email
hu: E-mail

en: Files
hu: Fájlok

en: here
hu: ide

en: Start
hu: Kezdete

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: IP Address
hu: IP-cím

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Secret key
hu: Titkos kulcs

en: Test connection
hu: Kapcsolat tesztelése

en: Identifier
hu: Azonosító

en: Registration
hu: Regisztráció

en: IP address
hu: IP-cím

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hu: Hiba történt %error_operation feldolgozása közben a következő argumentumokkal: @arguments

en: -- Select --
hu: -- Kiválasztás --

en: Verification code
hu: Megerősítő kód
