Search API opensolr (2.2.2) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: Register
jv: Ndaftar

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Remove
jv: Buwang

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Search
jv: Goléki

en: Password
jv: Sandhi

en: Country
jv: Negara

en: Settings
jv: Sétingan

en: Add
jv: Tambah

en: Upload
jv: Unggah

en: here
jv: nag kéné

en: IP Address
jv: Alamat IP

en: Show
jv: Kétoknā

en: IP address
jv: Alamat IP
