Search API opensolr (2.2.2) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Next
kk: Келесі

en: Register
kk: Тіркеу

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Remove
kk: Өшіру

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Search
kk: Іздестіру

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Region
kk: Аумақ

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Registration
kk: Тіркелу
