Search API opensolr (2.2.2) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Register
lt: Registruotis

en: Username
lt: Nario vardas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Search
lt: Paieška

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Country
lt: Šalis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Back
lt: Atgal

en: Add
lt: Pridėti

en: Region
lt: Sritis

en: Upload
lt: Įkelti

en: Email
lt: El. paštas

en: Files
lt: Failai

en: here
lt: čia

en: Start
lt: Pradžia

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Show
lt: Rodyti

en: Secret key
lt: Slaptas raktas

en: Registration
lt: Registracija

en: IP address
lt: IP adresas
