Search API opensolr (2.2.2) - en to ml translation catalogue (15 entries)

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Register
ml: അംഗത്വമെടുക്കുക

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Region
ml: പ്രദേശം

en: Upload
ml: അപ്‌ലോഡ്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Provider
ml: ദാതാവ്
