Search API opensolr (2.2.2) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Next
mr: पुढील

en: Register
mr: नोंदणी

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Remove
mr: काढा

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Search
mr: शोध

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Country
mr: देश

en: Settings
mr: संरचना

en: Back
mr: मागे

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Region
mr: क्षेत्र

en: Upload
mr: अपलोड

en: Email
mr: ईमेल

en: Files
mr: फाईल्स

en: here
mr: येथे

en: Provider
mr: प्रदाता
