Search API opensolr (2.2.2) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Upload
pa: ਅੱਪਲੋਡ
