Search API opensolr (2.2.2) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Next
ps: بل

en: Username
ps: کارن نوم

en: Remove
ps: لركول

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Search
ps: لټون

en: Password
ps: پټ توری

en: Settings
ps: امستنې

en: Add
ps: زیاتول

en: Region
ps: سيمه

en: Upload
ps: پورته کول

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Show
ps: ښوول
