Search API opensolr (2.2.2) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Next
pt: Seguinte

en: Register
pt: Inscrever-se

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Remove
pt: Remover

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Search
pt: Pesquisar

en: Password
pt: Senha

en: Country
pt: País

en: Settings
pt: Definições

en: Back
pt: Para trás

en: Add
pt: Adicionar

en: Region
pt: Região

en: Upload
pt: Carregar ficheiro

en: Files
pt: Ficheiros

en: Provider
pt: Fornecedor

en: IP Address
pt: Endereço de IP

en: Show
pt: Mostrar

en: Identifier
pt: Identificador

en: IP address
pt: Endereço IP

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pt: Ocorreu um erro enquanto se processava %error_operation com os argumentos: @arguments
