Search API opensolr (2.2.2) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Username
se: Geavahannamma

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Search
se: Oza

en: Password
se: Beassansátni

en: Add
se: Lasit

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: Show
se: Čájet
