Search API opensolr (2.2.2) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: Register
sl: Registracija

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Remove
sl: Odstrani

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Search
sl: Išči

en: Password
sl: Geslo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Add
sl: Dodaj

en: Region
sl: Regija

en: Upload
sl: Nalaganje

en: IP Address
sl: IP naslov

en: Show
sl: Prikaži

en: IP address
sl: IP naslovi
