Search API opensolr (2.2.3) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Username
sr: Корисничко име

en: Remove
sr: Уклони

en: Search
sr: Претрага

en: Password
sr: Лозинка

en: Country
sr: Земља

en: Settings
sr: Подешавања

en: Region
sr: Регион

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Files
sr: Фајлови

en: Provider
sr: Провајдер

en: IP address
sr: IP адреса
