Search API opensolr (2.2.3) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Next
be: Наступны

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Remove
be: Выдаліць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Search
be: Пошук

en: Password
be: Пароль

en: Country
be: Краіна

en: Settings
be: Налады

en: Back
be: Назад

en: Add
be: Дадаць

en: Region
be: Рэгіён

en: Upload
be: Загрузіць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Files
be: Файлы

en: Start
be: Пачатак

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: IP Address
be: IP Адрэса

en: Show
be: Паказаць

en: Secret key
be: Сакрэтны ключ

en: IP address
be: IP адрас
