Search API opensolr (2.2.3) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Next
bg: Още

en: Username
bg: Потребителско име

en: Remove
bg: Премахни

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Search
bg: Търси

en: Password
bg: Парола

en: Country
bg: Страна

en: Settings
bg: Настройки

en: Back
bg: Назад

en: Add
bg: Добави

en: Region
bg: Област на сайта

en: Upload
bg: Трансфер

en: Email
bg: Е-поща

en: here
bg: Тук

en: Show
bg: Покажи

en: Secret key
bg: Ключ "Secret key"
