Search API opensolr (2.2.3) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Next
bo: འོག་མ

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Search
bo: འཚོལ

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: here
bo: འདིར།

en: IP Address
bo: IP ཁ་བྱང

en: Show
bo: སྟོན

en: Identifier
bo: ཨང་རྟགས

en: IP address
bo: IP་ཁ་བྱང
