Search API opensolr (2.2.3) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Next
ca: Següent

en: Register
ca: Registra

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Remove
ca: Elimina

en: Yes
ca: Sí

en: Search
ca: Cerca

en: Password
ca: Contrasenya

en: Country
ca: País

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Back
ca: Enrere

en: Add
ca: Afegeix

en: Region
ca: Regió

en: Upload
ca: Puja

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Files
ca: Fitxers

en: here
ca: aquí

en: Start
ca: Inici

en: Provider
ca: Proveïdor

en: IP Address
ca: Adreça IP

en: Show
ca: Mostra

en: Identifier
ca: Identificador

en: Registration
ca: Registre

en: IP address
ca: Adreça IP

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments
