Search API opensolr (2.2.3) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Next
da: Næste

en: Register
da: Opret konto

en: Username
da: Brugernavn

en: Remove
da: Fjern

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Search
da: Søg

en: Password
da: Adgangskode

en: Country
da: Land

en: Settings
da: Indstillinger

en: Back
da: Tilbage

en: Add
da: Tilføj

en: Email
da: E-mail

en: Files
da: Filer

en: here
da: her

en: Provider
da: Udbyder

en: IP Address
da: IP-adresse

en: Show
da: Vis

en: Secret key
da: Hemmelig nøgle

en: Test connection
da: Kontrollér forbindelse

en: Identifier
da: Identifikator

en: Registration
da: Tilmelding

en: IP address
da: IP-adresse

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
da: Der opstod en fejl ved behandling af %error_operation med argumenterne: @arguments

en: -- Select --
da: --Vælg--
