Search API opensolr (2.2.3) - en to hi translation catalogue (23 entries)

en: Next
hi: अगला

en: Register
hi: पंजीकृत

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Search
hi: खोज

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Country
hi: देश

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Back
hi: वापस

en: Add
hi: जोड़ें

en: Region
hi: क्षेत्र

en: Upload
hi: अपलोड

en: Email
hi: ईमेल

en: Files
hi: दस्तावेज

en: Start
hi: शुरू

en: Provider
hi: प्रदाता

en: IP Address
hi: IP पता

en: Show
hi: दिखाये

en: Identifier
hi: पहचान

en: IP address
hi: आईपी अड्रेस

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hi: %error_operation को @arguments तर्कों के साथ संसाधित करते समय त्रुटि हुई है।
