Search API opensolr (2.2.2) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Search
hy: Որոնել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Country
hy: Երկիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Back
hy: Հետ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Provider
hy: Մատակարար

en: IP Address
hy: IP հասցե

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: IP address
hy: IP հասցե
