Search API opensolr (2.2.3) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Next
ka: შემდეგი

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Search
ka: ძიება

en: Password
ka: პაროლი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Add
ka: დამატება

en: Region
ka: რეგიონი

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Files
ka: ფაილები

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Show
ka: ჩვენება
