Search API opensolr (2.2.3) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Add
km: បន្ថែម

en: Region
km: តំបន់

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Files
km: ឯកសារ

en: IP Address
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP

en: Show
km: បង្ហាញ

en: IP address
km: អាសយដ្ឋាន​ IP
